• Postępowanie uzupełniające do klasy IV sportowej

• Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w naszej szkole, w klasie IV sportowej o profilu piłka siatkowa, dostępne są 4 wolne miejsca dla uczniów chętnych do podjęcia nauki w tym kierunku.

Klasa sportowa z piłką siatkową to wyjątkowa możliwość dla dzieci, które interesują się tą dyscypliną i chcą rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Program nauczania obejmuje zarówno treningi techniczne, jak i taktyczne, a także ogólną kondycję i wytrzymałość fizyczną.

Nasi nauczyciele to doświadczeni specjaliści, którzy mają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą. W klasie sportowej nasi uczniowie mają również szansę na uczestnictwo w różnych zawodach i turniejach, co pozwala na zdobycie doświadczenia i umiejętności w rywalizacji.

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą i chcielibyście Państwo zapisać swoje dziecko do klasy IV sportowej o profilu piłka siatkowa, powinni Państwo:

- złożyć wniosek o przyjęcie na wolne miejsce do klasy IV sportowej do sekretariatu    szkoły

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_klasy_IV_sportowej_w_Szkole_Podstawowej_nr_169.docx

- dołączyć orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza POZ.

Próba sprawności fizycznej odbędzie się 8 maja, o godz. 15.00

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji.

Z poważaniem,